czwartek, 2 maja 2013

~6: Owocki? Czemu nie?

Nie ma w domu nic na co mam prawdziwą ochotę- żadnego mleka, żadnej czekolady, ale chwileczkę... Tam na rogu... OWOCE! 

Postanowiłam zrobić małą zmianę i zamiast z jogurtem -którego w domciu również brakuję :(- zrobić małe połączenie mega-witaminowe!
Nie wiem czy nazwać to sałatką? W każdym bądź razie u mnie jest to pyyszna, zdrowa kolacyjka :) 




Składniki:
1 średni banan
1 średnie kiwi
1 pomarańcz
łyżeczka masła orzechowego (a tak, dla urozmaicenia)
cynamon do posypania

Kroimy, łączymy, mieszkamy, dekorujemy, zajadamy :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz