Nie ma w domu nic na co mam prawdziwą ochotę- żadnego mleka, żadnej czekolady, ale chwileczkę... Tam na rogu... OWOCE!
Postanowiłam zrobić małą zmianę i zamiast z jogurtem -którego w domciu również brakuję :(- zrobić małe połączenie mega-witaminowe!
Nie wiem czy nazwać to sałatką? W każdym bądź razie u mnie jest to pyyszna, zdrowa kolacyjka :)
Nie wiem czy nazwać to sałatką? W każdym bądź razie u mnie jest to pyyszna, zdrowa kolacyjka :)
Składniki:
1 średni banan
1 średnie kiwi
1 pomarańcz
łyżeczka masła orzechowego (a tak, dla urozmaicenia)
cynamon do posypania
Kroimy, łączymy, mieszkamy, dekorujemy, zajadamy :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz