Dawno niczego nie wstawiałam. Dawno nie robiłam pancakes'ów. Nigdy nie jadłam ricotty.
Po tych wszystkich przemyśleniach stwierdziłam, że muszę zrobić coś nowego. Skorzystałam więc z przepisu, dodałam trochę od siebie i wyszły! "Ej Kacha, już prawie idealne!" - usłyszałam od mojego wymagającego braciszka. Wiem, że kiedyś wyjdą mi najlepsze na świecie. Na razie jednak wystarczają mi te mega-witaminowe placuszki.
Ricotta Hotcakes z bananami i truskawkami
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz